12.jūnijā noritēja Latvijas skrituļslidošanas čempionāts pusmaratona un maratona distancēs Igaunijas Skrituļslidošanas kausa Filter Rullituur Inline Cup 2022 Tallinas posma ietvaros.

Lai arī Latvijas sportistu sniegums priecēja un vietas uz pjedestāla vairāk aizņēma latvieši nekā igauņi, tomēr sacensību dalībnieku skaits bija nepietiekošs, lai teiktu, ka ātrskrituļslidošana Latvijā ripo uz augšu.

Tomēr priecājamies un esam lepni par mūsu Reini Znotiņu, kurš uzvaras vienatnē šķērsoja maratona finiša līniju, kā otrais finišēja Sandis Reinsons un Latvijas konkurencē trešā vieta Laurim Biteniekam – visi sportisti startēja no komandas Powerslide – Laimīte. Kopā maratona distancē piedalījās 12 Latvijas dalībnieki.

Sieviešu konkurencē savstarpēji Latvijas pjedestālu sadalīja: Marta Garā no kluba SK Apex, Ilvija Bērziņa bez kluba pārstāvniecības un Inta Bula-Biteniece no BJC Laimīte – paldies dāmām par uzņēmību un izturību! Kopā maratona distancē piedalījās 3 Latvijas dalībnieces.

Pusmaratonā spraigā cīņā uzvarēja Ralfs Konrads no kluba Motum cīnoties ar otrās vietas ieguvēju Gustavu Vācieti no kluba ASI, tāpat cīņa bija starp trešo un ceturto vietu, kur par 2 sekundes desmitdaļām Rodrigo Šaudiņš apsteidza savu komandas biedru Kasparu Siliņu – Rodrigo Šaudiņam 3.vieta un Kasparam Siliņam 4.vieta – abi no kluba Motum. Kopā pusmaratona distancē piedalījās 7 Latvijas dalībnieki.

Labus rezultātus pusmaratona distancē parādīja mūsu jaunietes – 1.vieta Laura Jankovska , 2.vieta Patrīcija Elizabete Sniķere abas meitenes no Powerslide – Limīte un 3.vieta Anna Krūmiņa no kluba ASI. Kopā pusmaratona distancē piedalījās 10 Latvijas dalībnieces.

10km distancē izcilu rezultātu parādīja Daniela Anna Livčāne no kluba Motum, uzvarot ne tikai meiteņu konkurencē, bet visā trasē kopumā. 2.vieta Katrīnai Krūmiņai, 3.vieta Līvai Baumanei abas no kluba ASI. Kopumā no Latvijas startēja 5 meitenes.

10km zēniem pjedestālu sadalīja: 1. vieta Mārtiņš Baumanis no ASI, 2.vieta Dāvids Leonards Siliņš no Motum, 3.vieta Kārlis Lejstrauts no BJC Laimīte.

Kopā no Latvijas piedalījās 48 dalībnieki, kā arī bērni bērnu distancēs.

Latvijas čempionāta apbalvošana pusmaratona un maratona distancēs notiks 18.jūnijā Siguldā.

Foto galeriju meklē mūsu Facebook lapā – https://www.facebook.com/lv.lssf

Rezultāti – https://aerobike.ee/rullituur/etapp/tallinn#results