Latvijas ātrskrituļslidotāji ir atgriezušies no pusmaratona sacensībām – Berlīnē. Ar lielisku sniegumu mūs priecēja meitenes, kuras startēja Elites grupā starp ātrākajām Eiropas ātrskrituļslidotājām – Laurai Jankovskai augstā 9.vieta, Patrīcijai Elizabetei Sniķerei 11.vieta un Agatei Priedītei 12.vieta.

Katru gadu Berlīnē satiekas ātrākās Eiropas jaunietes sieviešu konkurencē – nu arī mūsu Latvijas meitenes ir starp viņām – ātrākajām!  Jāsaka, ka arī bērnu/jauniešu sacensībās 1km un 2km distancēs uz pjedestāla augstākā pakāpiena stāvēja māsas no Latvijas – Katrīna un Anna Krūmiņas.

Fitness grupā jau kārtējo gadu labu rezultātu uzrādīja Arta Irbe, iegūstot augsto 6.vietu kopvērtējumā. Iepriekšējos gados Artai ir veicies labāk – esot pirmajā trijniekā, līdz ar to novēlam Artai cītīgi trenēties, un nākošgad atkal mūs priecēt ar pjedestālu. Arī dāmas savās grupās uzrādīja labus rezultātus un no 528 fitness grupas dalībniecēm bija saraksta augšgalā.

Elites puiši – Reinis Znotiņš 20.vieta, Sandis Reisons 21.vieta un viņu treneris Lauris Bitenieks 33.vietā Eiropas spēcīgāko 88 vīru konkurencē. Lai arī Berlīnes pusmaratons pulcē sportistus no visas pasaules – it sevišķi skrējēju grupās, tad ātrskrituļslidotāji pamatā ir eiropieši. Abās ātrskrituļslidotāju Elites grupās bija tikai viena dāma un viens kungs no Izraēlas un viens kungs no Indijas.

Interesanta situācija izvērtās Fitness grupas jauniešiem/vīriem – 1. vietu savā vecuma grupā ieņēma Artūrs Andris Miglinieks un 18.vietu kopvērtējumā no 645 dalībniekiem. Savukārt Kārlis Vancovičs ieņēma 4. vietu savā vecuma grupā un 16.vietu kopvērtējumā pēc finiša laika. Tomēr – nezinu, ar prieku vai nedaudz skumīgi – Kārļa netto laiks 38:00 minūtes ir labākais laiks fitnesa grupā. Tā kā ir vērts nostāties starta līnijā pirmajā rindā, lai netto laiks sakristu ar finiša laiku un saņemtu to, ko esi vērts. Arī mūsu vīri Ģirts Jankovskis un Kaspars Krastiņš attiecīgi ierindojās 31. un 57. vietā kopvērtējumā, bet abi vīri bija 5.vietā savās vecuma grupās!

Apsveicu visus ar pavasara startiem – tā turpinām šo sezonu!

Sagatavoja: Lelde Vancoviča, Latvijas Skrituļslidošanas federācija.

Atbildēt