Īpaši vēsos laika apstākļos un vējā Latvijas sportisti pavadīja kārtējo, nu jau Latvijai kā tradicionālo, Berlīnes pusmaratonu ātrskrituļslidošanā.

Arī šogad dienu pirms pusmaratona uz starta stājās bērni Tempelhofas lidlaukā, kur lietus pavadīti godam cīnījās ar savam vecumam atbilstošu distanci. Latvijas jaunais sportists Pauls Matisons (MOTUM) ieguva otro vietu 2KM distancē. Apsveicam ar pirmo sezonas startu un godalgu!

Pavisam kopā uz 21 km starta līnijas izgāja 829 sportisti, no kuriem fitnesa grupā 327 sievietes un 394 vīrieši, savukārt Elites grupā 44 sievietes un 64 vīrieši.

Latviju pārstāvēja 29 sportisti: 11 sievietes un 18 vīrieši.

Teicamu rezultātu Elites grupā uzrādīja Agate Priedīte – 7.vieta – apsveicam! Annai Krūmiņai (ASI) 19.vieta un Elites grupas Latvijas debitantei Sofijai Tīnai Sniķerei (MOTUM) 30. vieta.

Vīriešu Elites grupā Latvijai šādi rezultāti: Reinis Znotiņš (Powerslide – Laimīte) 17.vieta, Gustavs Vācietis (Team 3RG) 28.vieta un Lauris Bitenieks (Powerslide – Laimīte) – 32.vieta.

Fitnesa grupā no 327 dalībniecēm labākā Latvijas sportiste  Alise Balode (MOTUM) – 61.vieta kopvērtējumā un 13.vieta vecuma grupā. Vīriešiem ar izcilu rezultātu un vietu finišēja Latvijas sportists Kaspars Siliņš (MOTUM) – 8.vieta kopvērtējumā un 4.vieta vecuma grupā.

Latvijas ātrskrituļslidotājiem nākošās tuvākās sacensības ir 6.maijā Igaunijā, Vīlandē.

Tiekamies kuplākā pulkā un, cerams, laika apstākļi šajā sezonā būs labvēlīgi skrituļslidotājiem!

Veiksmīgus startus!