Svētdien, 15.augustā tika aizvadīts Ziemeļvalstu ātrskrituļslidošanas sacensību “Filter Rullituur” 3.posms Tallinā. Vienlaicīgi šīs sacensības tiek nominētas arī kā Latvijas čempionāts maratona un pusmaratona distancēs.

Arī šajā posmā maratona distancē, kas bija 40km, uzvarēja  Reinis Znotiņš, cīnoties ar spēcīgu pretvēju, noslēdzošajā aplī panākot pārsvaru pār savu konkurentu Igaunijas sportistu Kasparu Kaljuvee vairāk kā par 1 minūti, finišu sasniedzot vienatnē. Apsveicam Reini ar kārtējo uzvaru un Latvijas čempiona titulu 2021!

Dāmu konkurencē uzvara un Latvijas čempiones gods Agatei Priedītei. Arī Agate savu komandas biedreni Lauru Jankovsku pārspēja vairāk kā par 1 minūti, bet trešās vietas ieguvēju – savu komandas biedreni Patrīciju Elizabeti Sniķeri – par 6 minūtēm. Dāmu pjedestāls Latvijai, savukārt vīriem sacensību kopvērtējumā trešā vieta Laurim Biteniekam. Latvijas čempionāta ieskaitē Laurim 2.vieta un Sandim Reinsonam 3.vieta. Visi seši sportisti pārstāv skrituļslidu ražotāja kompāniju Powerslide un Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centru “Laimīte”.  

Pusmaratona distancē, kas bija 23km, kopvērtējuma pjedestāls Latvijai, ko pārstāvēja U15 vecuma grupa. Līdz ar to arī Latvijas čempionātā identisks vietu sadalījums: Ralfs Konrāds – 1.vieta, Rodrigo Šaudiņš (Motum) – 2.vieta, Gustavs Vācietis (ASI) 3.vieta.

Meitenēm absolūtā kopvērtējumā uzvarētāja U15 grupas dalībniece Anna Krūmiņa, aiz sevis atstājot 2 gadus vecāko igaunieti Karoli Kūtu, 3.vieta kopvērtējumā Annas māsai, kura ir 2 gadus jaunāka, bet startēja U15 grupā, tā part kā 4.vietas ieguvēja Sofija Tīnas Sniķere. Latvijas čempionāta ieskaitē 1.vieta Anna Krūmiņa (ASI), 2.vieta Katrīna Krūmiņa (ASI) un 3.vieta Sofija Tīna Sniķere (Motum).

Jaunākās grupas dalībnieki piedalījās 12 km braucienā, kur absolūtie uzvarētāji kluba Motum sportisti Anna Daniela Livčāne un Ričards Liepiņš.

Apsveicam!