Noslēdzies “Filter Rullituur” tūres 2. posms Pērnavā!
Otrajā posmā, 42 km distancē ātrākie sportisti vīriešu un sieviešu konkurencē bija latvieši – Reinis Znotiņš un Agate Priedīte. Aiz sevis atstājot Aleks Luik, Andrus Kuuske vīriešu konkurencē un Lauru Jankovsku, Tuuli Vaher sieviešu konkurencē. Labāko sešiniekā vīriešu konkurencē arī Sandis Reinsons un Lauris Bitenieks, savukārt sieviešu konkurencē Patrīcija Elizabete Sniķere. APSVEICAM!

Sacensību diena iesākās vējaini un ar draudīgiem lietus mākoņiem, bet startējot visām distancēm (300m, 1km, 2km, 10km, 21km, 42km) asfalts bija sauss un cerība par sausām sacensībām vēl nebija rimusi. Šī cerība un vēlme aizvadīt sacensības sausos laikapstākļos realizējās tikai bērnu distancēm un 10 km braucienam. Pārējie dalībnieki, kuri veica 21km un 42km, pusi distances veica vējainos, bet sausos laikapstākļos, savukārt tuvojoties finišam, lietus skāra arī Pērnavu un distanču finiši tika sasniegti spēcīga lietus pavadībā.

Nākamais Igaunijas sacensību posms jau 15. augustā Tallinā, kur papildus Igaunijas posmam tiks aizvadīts arī Latvijas Čempionāts 21km un 42km distancēs!

Savukārt vēl pirms Latvijas Čempionāta Tallinā, sportistiem sacensības tepat Latvijas robežās noritēs 7. augustā Siguldā (S!-SKATE) un 10. augustā Uzvaras parkā (SKI-BOX).

Bildes meklē šeit – FACEBOOK vai Rullituur